INFORMACE O FIRMĚ

Společnost FOLPET s.r.o. je výhradně českou firmou, se zkušenostmi a to jak v oblasti kartonáže, tak např. ve výrobě speciálních produktů, jako jsou výrobky z PET folie. Rozšíření výrobního programu v roce 2013 nám umožnilo vznik chráněných pracovních míst a na základě toho vznikla chráněná dílna. Můžeme tedy poskytovat firmám nejen kvalitní produkty ale i formu náhradního plnění.

Díky změnám, které na základě vývoje činíme, se nám daří výrobu neustále zpřesňovat a v mnohém tak zlepšovat výstupní produkty.

Jedním z našich dlouhodobých úspěchu je např. rozšíření provozu z roku 2013, kdy jsme rošířili naše portfolio o nové technologie, které nám umožní zpracovávát PET folii do finalního výrobku. Vyrobíme folii PET GAG do formátu 800x1200mm v plochých arších, následně potiskneme ofsetovým tiskem UV barvami, za "tepla" vysekneme, složíme, slepíme, třeba i tříbodově a vznikne - pevný a průhledný obal prakticky na cokoli.


Velice rádi Vám dodáme vzorky našich výrobků, což považujeme za zásadní krok pro případnou další spolupráci.

Ochotně přijmeme Vaši nabídku k návštěvě pro osobní jednání. Pokud potřebujete jiné, na stránkách neuváděné informace, neváhejte nás prosím kontaktovat. Jsme připraveni na Vaše případné dotazy, poptávky a nabídky.


KONTAKTNÍ INFORMACE

Orientace: naše provozovna se nachází v areálu společnosti Lanatex, a.s.

Sídlo firmy: Hrnčířská 813/23, Brno 602 00

Provozovna: Alexovice, Ivančice 664 91

Telefonní kontakty: + 420 603 243 337 |  + 420 603 534 699

E-mail:  folpet@seznam.czfolpet.ruzickova@seznam.cz


ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

Zakázková výroba kartonážních a plastových výrobků - tvarový výsek z papíru, lepenky či PET folie, termoražba/zlacení, laminace,

Ruční práce - lepení krabiček, kašírování, loupání, skládání, řezání, kompletace, výrobky z papíru, lepenky nebo PET folie s vysokým podílem ruční práce bezpečné obaly na přepravu křehkých zásilek

Kašírování s ohybem i bez ohybu do formátu B1 za studena (reklamní panely, poutače), do formátu B2 za tepla (školní desky, reklamní šanony atd.)

Výsek do formátu 110 x 80 cm, Kompletování a balení výrobků

Slohy, katalogy, vzorníky, desky s klipem, pořadače, archivní krabice, boxy pro archivaci

Zakázková výroba obalů z F, E, C, B vlny – kašírované i nekašírované


NÁHRADNÍ PLNĚNÍ

Dle zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti mají zaměstnavatelé s více než 25-ti zaměstnanci v pracovním poměru povinnost zaměstnávat osoby se zdravotním postižením ve výši 4% povinného podílu těchto osob na celkovém počtu zaměstnanců zaměstnavatele. Jednou z alternativních možností plnění této zákonné povinnosti je odebírání výrobků nebo služeb od jiných zaměstnavatelů zaměstnávajících více než 50 % zaměstnanců, kteří jsou osobami se zdravotním postižením, nebo zadáváním zakázek těmto zaměstnavatelům. Naše firma má téměř stoprocentní podíl zaměstnanců se zdravotním postižením a proto je oprávněna poskytnout náhradní plnění ve formě dodávek výrobků a zboží. Dodávkou našich kartónů Vám nejen uspokojíme potřebu a poptávku, ale zajistíme splnění Vaší povinnosti vyplývající z výše uvedeného zákona.


VLASTNÍ DOPRAVA

Jako doplňkovou službu našim zákazníkům jsme pro Vás pořídili třípaletovou dodávku Renault Master, s jejíž pomocí jsme schopni flexibilně dostát Vašim potřebám při dodávání objednávek Jsme tedy schopni dopravu zařídit rychleji a spolehlivěji než přepravní společnosti. Cena dopravy je indivuální, dle velikosti zakázky a místa dodání.